درباره ما

درباره تیم مدیا رست بیشتر بدانید

درباره مدیارست

مدیارست یک پلتفرم تبلیغاتی جامع است که با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در حوزه تبلیغات، برندینگ، روابط عمومی و رسانه، خلاقانه‌ترین و علمی‌ترین کمپین‌های تبلیغات و برندینگ را پیاده‌سازی و اجرا می‌کند. مدیارست با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود تبلیغاتی و رسانه‌ای، کمک می‌کند تا تصویری متفاوت و رسا از برند خود به مخاطبان عرضه کنید. تیم ما در مدیارست تمام ابزارهای تبلیغاتی و رسانه‌ای نظیر تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات محیطی، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی، مشاوره تبلیغات و فروش، برگزاری همایش و سمینارهای تخصصی، برگزاری ورکشاپ‌های آموزشی، طراحی و پشتیبانی وبسایت، طراحی هویت سازمانی و چاپ اقلام گرافیکی و هدایای تبلیغاتی را با بالاترین کیفیت ارائه می‌کند.

هدف اصلی مدیارست ایجاد بستری است که تمام برندها و کسب و کارها بتوانند بسته به ظرفیت و نیاز خود بهترین بهره‌برداری را از فضاهای تبلیغاتی و رسانه‌ای موجود داشته باشند و نام برند خود را به بهترین شکل در زبانها جاری کنند.

Designerpart Designagentur Office

روش کار

در مدیارست، اولویت ما همیشه مشتری و نیازهای اوست. ما یک تیم شنونده و خلاق هستیم و قبل از هرچیزی سعی می‌کنیم مشتری و کسب و کار او را به خوبی بشناسیم و خودمان را جای او بگذاریم سپس بهترین ابزار و راهکار را برای ارتقای هویت برند، افزایش مشتری و تثبیت جایگاه او در بازار را ارائه دهیم؛ به همین دلیل در مدیارست ایده‌های تکراری و کپی جایی ندارند و ما در هر موقعیتی بهترین و خلاقانه‌ترین ایده‌ها را پیاده‌سازی می‌کنیم. در تیم مدیارست، هیچ محدودیتی در دنیای تبلیغات و برندینگ وجود ندارد و هر مشتری می‌تواند تمام نیازهای خود را براساس بودجه و ظرفیت‌های کسب و کار خود برطرف کند.

روش کار مدیارست

فلسفه و باور ما چیست؟

فلسفه و باور ما در مدیارست این است که برای تبلیغات صرفا هزینه مهم نیست بلکه باید یک مشاور امین و با تجربه که شناخت خوبی از شرایط بازار و رقبا دارد، بهترین کانال‌های ارتباطی و تبلیغاتی را به مشتری معرفی کند. در مدیارست سیاست اصلی تدوین برنامه‌ها و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برای مجموعه‌ها در حوزه‌های تبلیغاتی آفلاین و آنلاین و استفاده بهینه از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای موجود و متناسب با مخاطبان برندهاست. این ارزش آفرینی در سایه سالها تجربه‌اندوزی تیم رسانه‌ای، تبلیغاتی و فروش مدیارست در حوزه‌های فعالیتی مختلفی نظیر رسانه‌ها، استارتاپ‌ها، تبلیغات، مشاوره و برندینگ به دست آمده است.

از بدو شروع فعالیت مدیارست، فلسفه کاری ما آن بود که بزرگ شدن مشتری یعنی بزرگ شدن ما؛ در حقیقت ما معتقدیم مشتری هم باید هم راستا با هزینه‌ای که برای تبلیغات می‌کند به رشد برسد و به اصطلاح خودش ماهیگیری یاد بگیرد. در حقیقت ما نه به عنوان یک پلتفرم تبلیغاتی، بلکه به عنوان یک هم تیمی در کنار شما هستیم تا در کنار هم رشد کنیم و صدا برند شما را رساتر و خوشنام‌تر از همیشه در ذهن مخاطب جا بیاندازیم.

Designerpart Designagentur Office
Designerpart Designagentur Office
Designerpart Designagentur Office
Designerpart Designagentur Office
Designerpart Designagentur Office
Designerpart Designagentur Office

تیم مدیا رست

ما در مدیارست تلاش کرده‌ایم تا باتجربه‌ترین افراد را در زمینه‌های تخصصی روزنامه‌نگاری و رسانه، طراحی، مارکتینگ، تولید محتوا، استراتژی محتوا و شبکه‌های اجتماعی، عکاسی، فیلمسازی، تبلیغات، بازاریابی و فروش، گرد هم جمع کنیم چرا که معتقدیم داشتن یک تیم قوی و حرفه‌ای، مهمترین پیش نیاز برای جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات با کیفیت است. طراحی کمپین‌های خلاقانه و متناسب با طیف‌های مختلف مشتری، تنها در گرو داشتن یک تیم حرفه‌ای و خلاق است که ما در مدیارست از داشتن آن به خود می‌بالیم.

مدیا رست
مدیا رست
مدیا رست
مدیا رست
مدیا رست
مدیا رست